Technologie

Zoom! Advanced Power Lampa do wybielania 

 

Zoom! Advanced Power

System Zoom! został stworzony przez Dr. Bill’a Dorfmana (www.billdorfmandds.com), stomatologa, który od lat dba o uśmiechy największych gwiazd Hollywood (m.in. Eva Longoria, Usher, Jessica Simpson czy Anne Hathaway). Dr. Dorfman zyskał sobie również ogromną sławę występując w popularnych programach telewizyjnych takich jak „Extream Makeover”, emitowany w Polsce w stacji Polsat,  czy choćby show „The Doctors”, gdzie Dr. Dorfman pełni rolę specjalisty z dziedziny stomatologii. 

 

Technologia Zoom!
 
Badania kliniczne dotyczące systemu Zoom! dowodzą, że żaden inny system wybielający nie oferuje tak wysokiej skuteczności działania w tak krótkim czasie. Żel wybielający Zoom! Wykorzystuje opatentowaną technologię
Photo Fenton – reakcję chemiczną zachodzącą pomiędzy nadtlenkiem wodoru a związkiem żelaza (zawartym w żelu fotoaktywatorze)
System Zoom! to jeden z najbardziej popularnych gabinetowych systemów wybielania zębów na świecie. Z powodzeniem jest stosowanych od 7 lat w ponad 90 krajach na prawie wszystkich kontynentach.
 
 
Zoom! - rewelacyjne rezultaty w ciągu zaledwie jednej wizyty.

Badania kliniczne dowodzą, że stosowanie systemu Zoom! u pacjentów, którzy mają kolor zębów w odcieniu A3 lub ciemniejszy, skutkuje wybieleniem się zębów o średnio 8 odcieni w ciągu zaledwie jednej wizyty. Dodatkowo, te same badania wskazują na to, że 50% z tych pacjentów osiągnęło po zabiegu kolor B1 (najjaśniejszy kolor w komorniku) lub lepszy!
 
Przeprowadzony niedawno test w 10 losowo wybranych gabinetach stomatologicznych pokazał, że odsetek osób osiągających kolor B1 lub lepszy jest nawet większy niż w przeprowadzonych pierwotnie badaniach i wynosi 60%.
 
Wszystkie badania pokazują, że długość okresu podczas którego żel wybielający znajduje się na zębach to jeden z najbardziej istotnych czynników wpływających na efektywność wybielania. Wierzymy, że zabieg wybielania zębów składający się z trzech, następujących po sobie, 15 minutowych sesji jest optymalnym rozwiązaniem z punktu widzenia czasu potrzebnego na przeprowadzenie trwałego wybielania oraz skuteczności zabiegu. Dlatego też, opracowany przez nas zabieg wybielania zębów systemem Zoom! trwa łącznie 45 minut.
 
W przeważającej większości przypadków 3 sesje wybielania powinny w zupełności wystarczyć do uzyskania efektu satysfakcjonującego zarówno pacjenta jak i lekarza. Taka długość zabiegu jest również optymalna z punktu widzenia jego trwałości.
 

 

System Zoom! najlepiej sprawdza się w przypadku pacjentów, których zęby mają żółty lub brązowy odcień. Pacjenci z zębami kolorze szarym lub posiadający przebarwienia po tetracyklinie lub fluorozie mogą osiągnąć mniej spektakularne efekty. W przypadku tej grupy pacjentów może być konieczne przeprowadzenie wspomnianej wcześniej 4 sesji wybielania albo poddanie się dodatkowo kuracji nakładkowymi systemami wybielającymi (np.; Nite White ACP czy Day White ACP).

 

SKUTECZNOŚĆ i jeszcze raz SKUTECZNOŚĆ…

Główną zaletą systemu Zoom! jest jednak jego skuteczność. Najnowsza lampa  – Zoom! Advanced Power to najmocniejsza z obecnie dostępnych na rynku lamp do wybielania. Pomimo zastosowania niskiego stężenia żelu wybielającego przeprowadzone badania kliniczne dowodzą, że ponad 50% pacjentów poddających się zabiegowi wybielania osiąga kolor B1 lub lepszy.  Żaden inny system nie gwarantuje Państwu tak spektakularnych rezultatów. Dodatkowo dzięki bardziej stabilnemu procesowi wybielania (niższe stężenie, nie ma tz. „terapii szokowej”) efekty wybielania utrzymują się zdecydowanie dłużej. Przeważnie od 1 do 2 lat.
 

Zdjęcia zębów przed i po Zoom!

 

Niska nadwrażliwość
 
Nadwrażliwość zabiegowa w przypadku systemu Zoom! jest relatywnie niewielka. Dzięki zastosowaniu technologii aktywacji żelu światłem lampy wybielającej w dużym stopniu udało się obniżyć stężenie preparatu wybielającego. Dzięki temu nakładany na zęby żel wybielający powoduje znacznie mniejszą nadwrażliwość niż w przypadku systemów bazujących na stężeniu żelu 35% H2O2 lub wyższym. Technologia Zoom! właściwie eliminuje więc przypadki konieczności przerywania przed końcem zabiegu wybielania.
 
Dodatkowo  każdy  zestaw  zabiegowy Zoom!  zawiera  preparat  po  zabiegowy  Relief ACP, który pozwala na zniwelowanie mogącej się pojawić po zabiegu nadwrażliwości.MEDSHAPE LASER BIOSTYMULACYJNY 

MEDSHAPE to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz Therma liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Urządzenie posiada medyczny certyfikat CE dzięki czemu zabiegi są bardzo bezpieczne i niezwykle skuteczne. MedShape to połączenie czterech najnowocześniejszych technologii w zabiegach zarówno na ciało jak i na twarz. Urządzenie mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem oraz do liftingu twarzy, szyi i okolic oka. 

Raszyn, ul. Słoneczna 7a
tel. 22 720 50 83
kom. +48 604 57 57 02
e-mail: raszyn@klinikadentmed.pl

Raszyn
W-wa, ul. Macieja Sarbiewskiego 2 m 35
tel. 22 833 32 88
tel. 22 833 68 30
e-mail: warszawa@klinikadentmed.pl

 

Warszawa